REFLEKSOLOGIA

PODARUJ SOBIE NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ.

REFLEKSOLOGIA
-UCISK KTÓRY LECZY-

PROSTA I JAKŻE SKUTECZNA METODA PRZYWRACAJĄCA NATURALNE ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH. POLEGA NA UCISKANIU POSZCZEGÓLNYCH RECEPTORÓW NA STOPACH, CO PROWADZI DO URUCHOMIENIA PROCESÓW REGENERACJI ORGANIZMU. NA STOPACH ZNAJDUJE SIĘ PONAD 7200 RECEPTORÓW ODPOWIADAJĄCYCH POSZCZEGÓLNYM ORGANOM, GRUCZOŁOM, NARZĄDOM I CZĘŚCIOM CIAŁA.

REFLEKSOLOGIA JEST ZNANA I SZANOWANA NA CAŁYM ŚWIECIE, A JEJ SKUTECZNOŚĆ ZOSTAŁA NAUKOWO UDOWODNIONA. ZABIEG REFLEKSOLOGICZNY PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ HORMONALNĄ, SIŁĘ, SPOKÓJ I ENERGIĘ, A CO ZA TYM IDZIE WPŁYWA POZYTYWNIE NA NASZ NASTRÓJ.

POZWALA NA WGLĄD W NASZE CIAŁO, USPRAWNIA JEGO PRACĘ POMAGA W WIELU DOLEGLIWOŚCIACH. DZIAŁA KOJĄCO W PRZYPADKACH RÓŻNEGO RODZAJU BÓLÓW,W TYM KRĘGOSŁUPA, POURAZOWYCH CZY PRZY MIGRENACH.

REFLEKSOLOGIA REDUKUJE NAPIĘCIA W CIELE, WPŁYWA NA LEPSZE KRĄŻENIE, REGULUJE PRACĘ NARZĄDÓW I GRUCZOŁÓW, POBUDZA DO PRACY TE UŚPIONE, WYCISZA NADAKTYWNE. JEDNYM SŁOWEM HARMONIZUJE PRACĘ CAŁEGO ORGANIZMU.

REFLEKSOLOGIA JEST DLA KAŻDEGO, BEZ WZGLĘDU NA WIEK CZY STAN ZDROWIA. POMAGA I WSPIERA ORGANIZM W PRZYWRACANIU NATURALNEJ RÓWNOWAGI I ZDROWIA.

STOPY TO NASZA PODSTAWA DBAJMY O NIE JAK O NAJCENNIEJSZY SKARB.

AUTORSKI ZABIEG REFLEKSOLOGICZNY PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ CIAŁA I DUCHA

Czas ok 60 min | Cena:  160 zł

Facebook